aForkplayer

aForkplayer 2.06.9

aForkplayer — додаток для онлайн перегляду сайтів з медіаконтентом для Android TV та медіа-приставок. Абсолютно безкоштовний і не містить реклами. Оптимізовано під керування пультом або аеромишею. Цей додаток є портом ForkPlayer для Smart-телевізорів і по суті браузером для пошуку фільмів, відеороликів, музики.

aForkplayer має велику базу контенту, який бере з відкритих джерел: EX, FS, KinoKong, КiноПростiр, YouTube, Kinoxa-X.ru, BoboFilm, Moonwalk. Також програма має безліч вже готових плейлистів від звичайних користувачів. Ви можете вибрати будь-який вподобаний і закріпити його на стартовому меню для швидкого доступу.

Увага! Якщо ви хочете синхронізувати всі ваші Андроїд-пристрої, то вам знадобиться ще й додаток RemoteFork. Ця програма також полегшує запуск з ресурсів, що вимагають DNS й інших сервісів (торренти, торрент-ТВ, tree.tv). Крім цього, для перегляду відео також рекомендується встановити MX Player, VLC або ж Vimu.

Оскільки додаток aForkplayer порівняно новий, то можуть виникати деякі проблеми в роботі. Наприклад, проблеми з прокруткою і перегортанням.

Завантажуйте aForkplayer, пробуйте на своєму ТВ і залишайте коментарі про використання цього додатка для інших користувачів.

Зміни в останній версії

  • Виправлений парсинг windows-1251 кодування в curl запитах
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
aForkplayer
Cackle

Інші додатки в категорії