AINUR Audio (NARSIL)

AINUR Audio (NARSIL) 09.09.2021

AINUR Audio (NARSIL) — аудіо мод названий на честь легендарного меча з циклу Толкієна «Володаря кілець». Він відтинає звукові ефекти, дозволяючи звуку грати через «залізо» (ЦАП/кодек/підсилювач) так, як це задумав виробник пристрою. Його можна використовувати на самих різних пристроях з операційною системою Андроїд: смартфонах, планшетах, автомобілях, телевізійних приставках та ігрових консолях.

Сучасні пристрої на андроїд володіють відмінним залізом. Однак сама операційна система все ще не може слідувати за частотою дискретизації джерела. Звукові ефекти, за рідкісним винятком, спроектовані для стандартної частоти - 16біт/48000кгц (ситуація почала змінюватися з моменту sdk26 +). NARSIL допомагає позбутися від стандартних і ОЕМ звукових ефектів, дозволяючи розкритися потенціалу залізної складової тракту.

Перш ніж потрапити в звуковий кодек/ЦАП потік проходить через масу ступенів в підсистемі андроїд, вмикаючи звукові ефекти. Відсікання софтварних і «хардварних» ДСП може значно поліпшити звучання практично будь-якого пристрою на Android. Особливо помітним ефект може спостерігатися на смартфонах з виділеними ЦАП і підсилювачами, розкриваючи їх можливості і повний спектр музичних треків.

Увага: для кращої роботи бажано мати рутований пристрій. Встановлення відбувається за допомогою Magisk.

Зміни в останній версії

  • Підтримка MMTEX canary magisk
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити AINUR Audio (NARSIL) для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про AINUR Audio (NARSIL)!

Інші додатки в категорії