Angry Kino

Angry Kino 5.1

Angry Kino — потужний додаток для перегляду медіаконтенту. Отримайте доступ до великої кількості фільмів, серіалів, мультфільмів та аніме абсолютно безкоштовно! Величезна кількість жанрів, найвища якість відтворення, можливість завантаження контенту, відтворення у фоновому режимі та багато іншого. Якщо ви кіноман і хочете знайти зручний сервіс для перегляду — завантажуйте цей додаток на свій Андроїд-пристрій.

Користувач може самостійно вибирати якість відтворення відео. Доступна якість: від 240p до 4K. Також є вибір озвучки, де завжди представлено кілька варіантів. Звичайно, не всі варіанти озвучки можуть бути одночасно доступні, але вибір завжди є. Весь контент згрупований за жанрами, яких тут представлено близько 30. За допомогою фільтрів можна швидко знаходити будь-який цікавий для вас контент. Фільтрувати фільми можна за: жанрами, якістю, країною-виробником, озвучкою та роком виходу.

До всього контенту в Angry Kino є детальний опис сюжету, а також вказана інша корисна інформація. Користувач може коментувати весь вміст. Також ви можете переглядати відгуки людей, які вже переглянули фільм/серіал. Фільми, що сподобалися, можна додавати у Вибране.

В цілому додаток виглядає дуже гідно і заслуговує на вашу увагу. Головною перевагою сервісу є зручний користувальницький інтерфейс і привабливий дизайн. Тут все зроблено для максимально комфортного використання та перегляду.

Зміни в останній версії

  • додано функціонал збереження часу перегляду для фільмів та серіалів
  • поправлені крейди помилки
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.2 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Angry Kino

Cackle

Інші додатки в категорії