Встановлення APK Встановлення APK-файлів (інструкція)

Для більшості додатків та ігор розміщених на нашому сайті є посилання для їх встановлення в магазині Google Play. Це дійсно досить зручний і простий спосіб отримати бажане. Але іноді, з тієї або іншої причини, встановлення за допомогою Google Play неможливе або небажане.

Наприклад, в офіційному магазині немає спеціальних додатків для злому ігор, відсутні багато популярних онлайн-кінотеатрів, дуже обмежений набір інструментів для отримання root-прав, складно знайти добру програму для стеження тощо. Також можливо, що в вашому регіоні потрібна програма в Google Play недоступна.

У цих та інших подібних випадках ви можете скористатися apk-файлами, які пропонує наш сайт на сторінках завантаження більшості додатків та ігор. Такі файли є інсталяційний архівом (щось на зразок файлів exe в Windows).

Для того, щоб отримати можливість встановлення додатків за допомогою apk-файлів, потрібно спочатку змінити деякі налаштування вашого смартфона або планшета. Залежно від моделі, прошивки і версії системи, опція для дозволу інсталяції файлів з невідомих джерел може бути захована в налаштуваннях безпеки (Налаштування - Безпека) або в налаштуваннях додатків (Налаштування - Додатки).

Невідомі джерела

Як правило, пункт, що дозволяє встановлення називається «Невідомі джерела», хоча, як ми вже зазначили вище, він може мати й іншу назву. Увімкніть цю опцію і ознайомтеся з попередженням про можливу небезпеку встановлення додатків з невідомих джерел. Уважно ознайомтеся з цим попередження і натисніть «ОК».

Попередження

Після увімкнення дозволу на установку файлів, зайдіть вашим мобільним пристроєм на сторінку завантаження програми або гри на сайті android.biblprog.org.ua, оберіть потрібну версію (якщо їх декілька) і натисніть на посилання, щоб почати завантаження.

Можливо пристрій захоче попередити вас про небезпеку завантаження. Це стандартна процедура, не варто її лякатися. Підтвердіть ваше бажання завантажити файл і почекайте поки він завантажиться.

Попередження 2

Запустіть встановлення файлу натиснувши на повідомлення про закінчення завантаження, або (якщо ви втратили це повідомлення) знайшовши його за допомогою будь-якого менеджера файлів (файлового менеджера) в папці «Downloads». Можливо на цьому етапі вас знову попередять про небажані наслідки встановлення «підозрілих» файлів.

Далі вам потрібно тільки погодиться на встановлення, ознайомитися з дозволами програми або гри і зачекати завершення інсталяції. Якщо все пройшло добре, додаток встановиться і іконка для його запуску з'явиться на одному з екранів мобільного пристрою.

Cackle