Встановлення APK, APKS, XAPK, APKM Встановлення файлів APK, APKS, XAPK, APKM на Android

На нашому сайті ми намагаємося викладати установників додатків в форматі APK, але іноді знайти або створити такі файли не видається можливим. Тому останнім часом з'явилися нові формати файлів установників додатків для Android-пристроїв — APKS, XAPK, APKM. Іноді зустрічаються і архіви у форматі ZIP.

Для використання таких установників потрібно поставити на вашому телефоні або планшеті спеціальний додаток-інсталятор. Як правило під кожен формат установника є свій спеціалізований інсталятор, але існують і універсальні, які дозволяють використовувати практично всі популярні формати.

Після встановлення інсталятора потрібно просто завантажити і запустити потрібний файл (натиснути на нього). У більшості випадків додаток-інсталятор запуститься автоматично. Якщо цього не сталося, потрібно запустити додаток-інсталятор і відкрити в ньому завантажений файл. Якщо файл «правильний», інсталятор підкаже подальші кроки встановлення.

Нижче ви можете ознайомитися з додатками-інсталяторами для кожного конкретного формату файлу.

APK

Рідний формат Android. Встановлюється автоматично, без необхідності використання інших додатків. Може знадобитися дозвіл на установку з невідомих джерел — детальніше тут.

APKS

Формат файлу, який об'єднує в собі кілька «розділених» файлів APK. Встановлюється безліччю додатків-інсталяторів: Split APKs Installer, APKCombo Installer, APKMODY Installer. Більш детально про встановлення файлів APKS, на прикладі Split APKs Installer, можна почитати тут.

XAPK

Формат установника, розроблений сайтом apkpure.com, який може містити в собі кеш і інші додаткові файли, необхідні для роботи додатку. Встановлюється за допомогою інсталяторів XAPK Installer, APKCombo Installer, APKMODY Installer. Більш детально про встановлення файлів XAPK, на прикладі XAPK Installer, можна ознайомитися тут.

APKM

Формат установника, розроблений сайтом apkmirror.com, який може містити в собі кеш і інші додаткові файли, необхідні для роботи програми. Встановлюється за допомогою інсталяторів APKMirror Installer, APKCombo Installer, APKMODY Installer.

ZIP

Файл у вигляді архіву, в якому містяться всі необхідні для встановлення додатка матеріали. Для використання такого файлу потрібно запустити один з інсталяторів (APKCombo Installer, Split APKs Installer, APKMODY Installer) і вибрати за його допомогою завантажений файл.

Додаткові матеріали

Cackle