Split APKs Installer

Split APKs Installer 4.5

SAI (Split APKs Installer) – інсталятор додатків, для встановлення яких потрібно використовувати декілька файлів APK. Його можна застосовувати для встановлення додатків, які розповсюджуються у вигляді так званих App Bundle (або так званих *.apks), тому що Android не надає вбудованого способу для цього, крім Google Play.

Multi APK – метод розповсюдження програм для Android, коли додаток складається з кілька різних APK-файлів: головний виконуваний код, файл локалізації, бібліотеки для роботи на різних архітектурах і графічні ресурси. Кожен такий APK не працює окремо – вони повинні мати таке саме ім'я пакету, а також бути підписані одним і тим сами ключем.

Split APKs Installer може встановлювати також додатки, використовуючи стандартний Android API, root-доступ або Shizuku. Також цей інструмент може експортувати встановлені на пристрої додатки з розділеними APK.

Інтерфейс програми має майже десяток тем оформлення, а також деякі опції налаштування для більш комфортного використання її функцій.

Для встановлення додатків, які розповсюджуються у вигляді App Bundle, скачайте всі файли APK додатку (окремо або у вигляді архіву), запустіть Split APKs Installer і в його інтерфейсі оберіть всі ці файли. Потім натисніть кнопку «Встановити» для старту процесу інсталяції.

Увага:

Врахуйте, що SAI тільки встановлює надані користувачем файли і не несе відповідальності за роботу програм, що встановлюються.

Переконайтеся, що ви дозволили SAI доступ до файлової системи, а також дали в налаштуваннях дозвіл на встановлення невідомих додатків.

Для коректної роботи на пристроях Xiaomi необхідно вимкнути оптимізації MIUI.

Також майте на увазі, що деякі прошивки не підтримуються SA. Це пов'язано зі зламаною реалізацією Android API в цих прошивках і не може бути виправлено з боку додатка.

Зміни в останній версії SAI

  • Додана настройка відключення відкриття файлів .apk через SAI
  • Виправлення SAF для Android 11
  • Додано попередження при установці величезних (> 150 МБ) додатків.
Автор:
ID додатку: com.aefyr.sai
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Split APKs Installer для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Split APKs Installer!

Інші додатки в категорії