Shizuku

Shizuku 11.4.1.r580.45a8f5a

Shizuku — додаток з з відкритим вихідним кодом, сервер для надання іншим додаткам прав через ADB. Призначенням Shizuku є надання зручного способу використання системних API. Цей інструмент буде корисним для розробки деяких додатків, що вимагають лише дозволу ADB.

Для використання Shizuku на рутованих пристроях просто запустіть додаток, а на нерутованих дотримуйтесь інструкцій в додатку Shizuku, щоб запустити службу через ADB. Використання ADB не складне, є багато навчальних посібників в Інтернеті, які допоможуть навчитися його використовувати.

Shizuku Manager використовується для запуску Shizuku Server і керування додатками, які можуть використовувати цей сервіс. Щоб запобігти зловживанню шкідливими програмами, звичайні додатки повинні запросити згоду користувача у Shizuku Manager, перш ніж вони зможуть використовувати ці привілейовані API. Якщо ви хочете встановити додаток, яке використовує Shizuku Server для декількох користувачів, вам необхідно встановити Shizuku Manager у відповідного користувача.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: moe.shizuku.privileged.api
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Shizuku
Cackle

Інші додатки в категорії