AINUR Audio (SAURON)

AINUR Audio (SAURON) MK III (12.08.2019)

AINUR Audio (SAURON) — набір звукових модів для поліпшення якості звуку на вашому Android-пристрої. Після встановлення це ПЗ заміняє існуючі вбудовані системи і дозволяє прослуховувати музику в більш високій якості. Розробники взяли найкраще з усіх існуючих модов і створили свій унікальний додаток.

Названа на честь всемогутнього Саурона з творів Толкієна «Володар кілець», AINUR Audio (SAURON) містить в собі велечезну кількість налаштувань і можливостей для поліпшення звукових параметрів різних андроїд девайсів. Розробники ведуть безперервну роботу над установником SAURON, який автоматично підбирає оптимальні налаштування для інтеграції в систему.

Любителям незжатих форматів аудіо, програма надає повний контроль над програмним і апаратним звуковим трактом смартфона. Користувач може встановити примусову частоту дискретизації і бажану розрядність звуку.

Це програмне забезпечення можна використовуватися на смартфонах, планшетах, системах Android Auto в автомобілях, телевізійних Android-приставках та ігрових консолях.

AINUR Audio (SAURON) здійснює тюнінг практично всіх елементів аудіо тракту, щоб домогтися неперевершеного ефекту. Вам захочеться заново переслухати колекцію музики і в кожної композиції ви будете чути деталі, яких раніше не помічали.

Увага: Для кращої роботи бажано мати рутований пристрій. Встановлення проводитися за допомогою Magisk.

Зміни в останній версії

  • Оновлення Unity 4.4
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити AINUR Audio (SAURON) для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про AINUR Audio (SAURON)!

Інші додатки в категорії