FRP Bypass

FRP Bypass 2.0

FRP Bypass — безкоштовна програма для обходу захисту Factory Reset Protection (захисту від скидання до заводських налаштувань) на мобільних пристроях з ОС Android. FRP — нещодавно розроблена технологія Google, призначена для того, щоб ніхто сторонній не зміг просто стерти особисті дані та відновити заводські налаштування вашого телефону. Це дуже важливий метод безпеки, якщо ви, наприклад, втратили смартфон або його вкрали. Всі сучасні смартфони, починаючи з версії Android 5.0, мають цей захист.

Але що робити, якщо вам потрібно обійти цей захист і все-таки скинути налаштування смартфона до заводських? Наприклад, ви знайшли пристрій, хочете продати свій смартфон або просто забули пароль від облікового запису Google і не можете розблокувати девайс. Для всіх подібних випадків використовується чи не єдина у своєму роді утиліта — FRP Bypass. З її допомогою ви можете досить швидко скинути налаштування до заводських. Додаток підтримує широкий спектр смартфонів: Huawei, Nokia, Lenovo, Hisense, Ulefone, Oppo, Realme, Xiaomi, Samsung, HTC, Motorola, ZTE, Infinix, Honor, Vivo, Sony, LG та багато інших.

Слід зазначити, що FRP Bypass — не простий у використанні інструмент. Звичайному користувачеві знадобиться деякий час, щоб розібратися з функціоналом та провести необхідну роботу. Тому уважно ознайомтеся з інформацією, розміщеною нижче.

Щоб зняти захист FRP з мобільного пристрою, вам знадобляться такі компоненти: ПК, носій пам'яті (флешка), OTG кабель і програма FRP Bypass.

Алгоритм дій! Перше, що потрібно зробити, — завантажити програму FRP Bypass на свій комп'ютер і зберегти цей файл у будь-яку папку. Далі необхідно встановити FRP Bypass на Android. Для цього перейдіть до папки, де ви зберегли інсталяційний файл, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть «Копіювати». Підключіть флешку до комп'ютера та перейдіть до її папки у провіднику. Всередині цієї папки клацніть правою кнопкою миші та виберіть опцію «Вставити». Таким чином FRP Bypass опиниться на флешці і ви зможете перенести програму на свій Android. Підключіть адаптер OTG до мобільного пристрою та вставте флешку у вхідний порт. Відкриється файловий менеджер вашого Android-пристрою. Далі знайдіть та встановіть APK-файл FRP Bypass. Після цього можна скинути налаштування пристрою до заводських. Для цього одночасно натисніть та утримуйте кнопку зменшення гучності та кнопку живлення.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FRP Bypass для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FRP Bypass!

Інші додатки в категорії