APKMODY Installer

APKMODY Installer 2.1.6

APKMODY Installer — безкоштовний застосунок для пристроїв на базі Андроїд, що допомагає користувачеві встановлювати розділені APK-застосунки, що складаються з декількох APK-файлів. Також утиліта підтримує XAPK, APKM, ZIP-файли.

APKMODY Installer не тільки підтримує встановлення додатків, але і дозволяє витягувати існуючі програми на вашому пристрої. Неважливо, простий це додаток APK або ж комплект додатків Android, ви можете легко створити резервну копію або поділитися ним.

В APKMODY Installer у вас є можливість сортувати файли за іменем та датою додавання. Ще однією корисною функцією додатку є можливість обирати локацію встановлюваного файлу (вибір системи; тільки внутрішня пам’ять; надавати перевагу зовнішній пам’яті).

Важливо! APKMODY Installer може встановлювати виключно зазначені користувачем файли, тому не несе ніякої відповідальності за поведінку цих додатків.

Застосунок працює добре, без будь-яких збоїв та має зручний користувальницький інтерфейс. Сумісний з більшістю додатків, включаючи найпопулярніші: Spotify, Netflix, VSCO, Picsart, Subway Surfers, Fortnit, Minecraft.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: io.apkmody.sai
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
APKMODY Installer

Cackle

Інші додатки в категорії