Bully: Anniversary Edition

Bully: Anniversary Edition 1.0.0.18

Bully: Anniversary Edition — крутий багатокористувальницький пригодницький екшн від Rockstar Games для пристроїв на базі Андроїд. Гра завоювала величезну популярність серед геймерів усього світу, оскільки в ній вдало поєднується все: цікавий іронічний сюжет, захоплюючий геймплей і дуже якісна графіка.

У цій грі ви граєте за Джиммі Хопкінса. Цей 15-річний хлопець опинився, напевно, в найгіршій школі світу, де людина людині — ворог. Звичайно, Джиммі й сам далеко не ангел і його відправили сюди за погану поведінку. Але в цій установі в центрі взаємин стоїть лише груба сила, тому якщо хочеш вижити — ти будеш битися.

Допоможіть хлопцю піднятися в ієрархії прогнилої наскрізь приватної Булвортської школи і стати авторитетом. Ви повинні навчитися всьому: давати відсіч хуліганам, не поступатися вчителям, не зраджувати свої принципи, здолати тутешніх качків і авторитетів, які тримають всіх в страху. Крім цього, постарайтеся ще й завоювати дівочі серця.

Інтерфейс Bully: Anniversary Edition повністю адаптований під сенсорне керування. Також у геймерів є можливість грати по мережі зі своїми друзями в новому режимі «Випробування друзів» (змагання для двох гравців). У цьому режимі вам потрібно розгадувати ребуси на уроці граматики, препарувати жабу на уроці біології, допомогти білці-летязі розстрілювати ворогів жолудями в «Білочці» і багато іншого.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.rockstargames.bully
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Bully: Anniversary Edition для Android
Cackle

Інші додатки в категорії