Chamy

Chamy 3.6.0

Chamy - розфарбовка по номерах. Ця програма стане відмінною розвагою для дітей будь-якого віку, які вже знають цифри. Також цей сервіс може послугувати, як антистрес для дорослих. Тут зібрані найкрасивіші і найнезвичайніші зображення, які вам необхідно буде розфарбувати, додавши їм яскравості і кольору. Гра є досить легким сервісом і не буде займати занадто багато місця та оперативної пам'яті при своїй роботі.

На жаль, зараз людей всюди оточує стрес: на роботі, в транспорті, в магазині, і навіть вдома. Щоб впоратися з різними дрібними неприємностями, не так давно були придумані спеціальні розмальовки для дорослих, які допомагають прийти в себе після надмірно напруженого дня і не зриватися на близьких.

Але такі книжечки коштують чималих грошей та й не завжди є можливість тягати за собою всюди журнал і олівці, щоб розфарбовувати картинки. Тому розробники мобільних додатків вирішили позбавити користувачів від подібних проблем і почали випускати спеціальні програми для цих цілей.

Сервіс Chamy є одним з кращих в своєму роді і відмінно підходить для будь-якої вікової аудиторії. Якщо ви хочете встановити цей додаток в гаджет дитині, це буде відмінним тренуванням розумової діяльності і колірного сприйняття. Також для малюків, які тільки починають освоювати цифри, буде цікаво пізнавати ази математики, спільно з батьками створюючи нереально красиві картинки на екрані мобільного.

Суть гри досить проста: перед вами відкривається чорно-біла фотографія, яка розділена на певні зони. Кожен відсік на ній має свою цифру, а внизу дисплея знаходяться числа в кольорових квадратиках, де кожен відтінок відповідає своїм номером. Ваше завдання просто натискати на частину картинки і потім клікати на певний колір. Зображення самостійно буде міняти забарвлення на обраний колір і в підсумку буде створюватися справжній шедевр.

Гра Chamy є однією з найулюбленіших у користувачів, оскільки має дуже великі тематики картинок. Тут ви зустрінете тварин, абстракцію, людей в гарному одязі, аксесуари та інші предмети, які просто вразять вас шармом. Встановіть сервіс на свій смартфон або планшет і у вас буде відмінна можливість відволіктися від повсякденних справ й хоч на хвилинку поринути в яскравий світ спокою та релаксу.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.easybrain.chamy
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Chamy для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Chamy!

Інші додатки в категорії