Contra Returns

Contra Returns 1.29.87.3959

Contra Returns — безкоштовний динамічний платформер в жанрі екшн для пристроїв з ОС Android. Це ремейк легендарного класичного шутера під назвою Contra. Розробники повністю апгрейдили гру і зовсім недавно представили її геймерам. Незважаючи на те, що гра була досить сильно оптимізована за рахунок включення новітніх функцій, ви все одно зможете отримати класичний ігровий досвід, як в оригінальній версії.

Тут вам також доведеться зануритися у світ динамічних бойових дій і епічних командних битв. Ви як і раніше будете боротися з інопланетними істотами і страхітливими босами, використовуючи для цього найрізноманітнішу і найпотужнішу зброю. Як тільки ви озброїтесь до зубів, виходьте на місію і знищуйте супротивників.

Ігрові персонажі і зброя в Contra Returns діляться на класи в залежності від їх здібностей: D, C, B, A, S. Герої і зброя, що помічені літерою S, вважаються  найбільш елітними. Спочатку гри вам буде доступний лише один персонаж — Білл Райзер, але по мірі проходження гри стають доступні і багато інших. Не забувайте про необхідність поліпшення характеристик своїх персонажів. Необхідно купувати нову більш потужну зброю та екіпірування. Тут, звичайно ж, слід згадати один істотний мінус гри — надто вже нав'язлива монетизація. Тобто, якщо ви хочете отримати дійсно сильного і добре спорядженого персонажа, доведеться платити!

Серед переваг Contra Returns слід відзначити: безліч нових ігрових режимів, цікавий геймплей, досить якісну HD-графіку, 3D моделі персонажів, великий вибір різноманітної зброї, цікаві візуальні ефекти і, звичайно ж, унікальний саундтрек з оригінальної версії.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.proximabeta.game.contra
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Contra Returns

Cackle

Інші додатки в категорії