Count Masters

Count Masters 2.1.10

Count Masters — захоплююча безкоштовна гра-раннер для пристроїв на базі Андроїд. У цій грі вам належить допомогти цілій армії кумедних стікменів подолати смугу перешкод і дістатися до фінішу, знищуючи армії супротивників.

Геймплей відносно простий, але при цьому дуже захоплюючий. Гравцю необхідно провести команду крізь всі перешкоди, постійно збільшуючи її чисельність за допомогою різних розрахунків. Щоб здобути перемогу потрібно вибрати правильні ворота, аби збільшувати чисельність своєї команди. Чим більшою буде ваша команда, тим більше шансів перемогти в битві з ворожим натовпом і величезним босом.

По ходу гри ви будете заробляти монети, за які зможете покращувати можливості своїх персонажів. У цій грі вас чекає безліч цікавих рівнів, складність яких буде підвищуватися. З кожним наступним рівнем ворогів і перешкод буде ставати все більше, але ви не повинні здаватися. Проявіть наполегливість, кмітливість і ви обов'язково переможете.

Count Masters має просту 3D графіку, яка однозначно сподобатися любителям мінімалізму. Те ж саме стосується і керування в грі — воно максимально просте. Вам необхідно просто вчасно проводити пальцем, щоб обійти перешкоди і уникнути смерті. Завантажуйте цю кумедну гру на свій пристрій і приємно проведіть час.

Зміни в останній версії

  • Загальні покращення гри.
  • Виправлено незначні помилки для кращої взаємодії з користувачем.
Автор:
ID додатку: freeplay.crowdrun.com
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Count Masters для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Count Masters!

Інші додатки в категорії