Dead by Daylight Mobile

Dead by Daylight Mobile 1.278072.278072

Dead by Daylight — популярна багатокористувальницька хоррор-гра для пристроїв на базі Андроїд. Це гра на виживання: або ви, або ж вас. Тут ви зможете самостійно вибирати, ким хочете бути — безжалісним маніяком або тим, хто вижив. Якщо оберете роль вбивці, тоді вам доведеться вбити чотирьох інших гравців, якщо ж віддасте перевагу бути тим, хто вижив — постарайтеся втекти, хоча це практично неможливо. Чи ні?

Випробуйте себе в захоплюючих матчах на виживання 4 на 1. Якщо ви в команді жертв, тоді по максимуму проявіть свої стратегічні та інтелектуальні здібності, щоб знайти вихід і втекти від вбивці. Ви можете працювати в команді або ж рятуватися самотужки, сподіваючись тільки на себе. Якщо ж ви виступаєте в ролі вбивці — не зволікайте, щоб не упустити своїх жертв.

Dead by Daylight однозначно сподобається тим, хто любить полоскотати собі нерви. Геймплей дійсно цікавий і захоплюючий, атмосфера страху і напруженості присутня повсюдно. Окремої уваги і компліментів заслуговують персонжі гри, особливо вбивці. Вони настільки жахливі, що не залишать нікого байдужим і спокійним.Зануриться повністю в цю атмосферу допомагає вдало підібраний музичний супровід, а також відмінна деталізована графіка гри. Завантажуйте гру і отримаєте незабутні гострі відчуття.

Важливо! Особам зі слабким здоров'ям або нестабільною психікою не рекомендується ця гра, оскільки має досить напружену атмосферу.

Автор:
ID додатку: com.bhvr.deadbydaylight
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Dead by Daylight Mobile для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Dead by Daylight Mobile!

Інші додатки в категорії