Energy!

Energy! 3.2.4

Energy! — безкоштовний додаток для Android, який дозволить вам брати участь у програмі лояльності певних АЗС України. Заправні станції Укрнафта, ANP та Авіас Плюс — серед учасників проекту. За допомогою паливної картки ви отримаєте можливість купувати паливо онлайн та за персональними знижками.

Застосунок надає безліч можливостей та функцій, якими ви можете скористатися. Просто завантажте продукт та зареєструйтесь, вказавши свої персональні дані. Таким чином ви створите особистий кабінет, який дасть вам можливість використовувати всі види карток для оплати пального: банківські, паливні пластикові або віртуальні. Віртуальні карти з'являються в додатку автоматично, пластикові ж потрібно додавати самостійно за допомогою кнопки «+». Тепер ви можете купити паливо прямо у смартфоні зі знижкою, не виходячи із авто.

На головній сторінці ви знайдете чотири основні розділи, за допомогою яких, можна керувати всіма функціями застосунку. У розділі «Купити» клієнти купують пальне на свої віртуальні паливні картки, оплативши замовлення банківською картою. Віртуальних карт є п'ять, для кожного виду пального. Все, що вам потрібно — ввести кількість палива та сплатити. Отриманий його обсяг ви побачите на віртуальній карті за кілька секунд в розділі «Моє пальне».

«Моє пальне» — розділ, де ви зможете переглянути всі свої паливні картки. Тут ви можете подивитися залишок, а також історію транзакцій. За допомогою кнопки «Поповнити» можна легко придбати паливо на віртуальну чи пластикову картку.

«Карта АЗС» — можливість переглянути всі заправні станції мережі на карті та прокласти маршрут до найближчої. Натисніть на будь-яку АЗС і вам відкриється список доступного палива та ціни на нього. Також можна переглянути послуги, доступні на заправці.

У розділі «Заправитися» ви здійснюєте заправку транспорту, перебуваючи безпосередньо на заправці. Станцію буде визначено автоматично за даними геолокації. Виберіть лише колонку, кількість літрів та спосіб оплати. Оплатити можна паливною чи банківською карткою.

Корисною особливістю додатку можна назвати функцію «Поділитися», завдяки якій ви можете передати доступ до свого палива іншій людині. Потрібно створити спеціальний код, за допомогою якого, наприклад, ваш друг заправить свій автомобіль на АЗС, не маючи цього додатку.

Energy! має дуже зручний у використанні та простий в освоєнні інтерфейс. У налаштуваннях можна вибрати мову інтерфейсу (українську, російську чи англійську) та керувати збереженими картками. Користуватися додатком можна навіть без реєстрації, але тоді ви будете дещо обмежені у використанні всіх його можливостей та функцій.

Зміни в останній версії

  • Любите каву? Шукаєте заміну масла? Плануєте поїздку в інший регіон і не знаєте, де краще заправитися? Скористайтеся оновленим фільтром на карті АЗС і виберіть потрібний.
Автор:
ID додатку: ua.com.avias.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Energy! для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Energy!!

Інші додатки в категорії