Forest

Forest 4.57.1

Forest: Stay focused — безкоштовний додаток для підвищення продуктивності на роботі для пристроїв на базі Андроїд. З цим додатком ви значно підвищите ефективність праці, вирощуючи свій власний ліс. Додаток виділяється серед безлічі подібних інструментів своєю цікавою інтерпретацією техніки Помодоро.

Принцип роботи залишається тим самим: ви встановлюєте таймер для виконання важливого завдання (оптимально 25 хвилин), після чого вас очікує час відпочинку (оптимально 5 хвилин). Але ключова особливість полягає в тому, що при кожному встановленні таймера ви садите своє дерево, яке буде рости, поки ви будете працювати.

Якщо ж ви вийдете з Forest і відкриєте іншу програму, він поверне вас до таймера і покаже попередження. Якщо ви все ж вирішите зупинити таймер, дерево зникне.

Крім таймера в Forest: Stay focused доступна статистика та історія, теги (категорії) завдань, а також безліч інших інструментів. Встановивши додаток на свій девайс, ви не будете відволікатися на дрібниці, а сконцентруєтеся на важливих завданнях.

Forest володіє дуже цікавим і дружнім інтерфейсом, в якому немає нічого складного. Завантажуйте додаток, вирощуйте свій ліс, станьте ще продуктивнішим і могутнішим. Не забувайте ділитися досвідом використання цього додатка в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Наші арбористи полагодили не тільки дерева, а й дороги до Лісу. Приходьте насолодитися гладкішим лісом!
Автор:
ID додатку: cc.forestapp
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Forest

Cackle

Інші додатки в категорії