Games for kids

Games for kids 1.0.5

Games for kids – це збірник міні-ігор для дітей. Тут зібрані розвиваючі завдання для малюків різного віку. Додаток підходить для вікової категорії від 2 до 6 років. Ця програма відмінно розвиває дрібну моторику, а для більш старших діток тут зібрані математичні задачі, які виконані в ігровій формі.

Усі батьки хочуть, щоб їх дитина росла активною, розумною і з легкістю справлялася з різними завданнями по життю. Щоб малюк швидше освоїв математичну науку та інші шкільні предмети, йому необхідні спеціальні вправи на розвиток логіки і уважності. У сучасному ритмі життя не у кожного дорослого є можливість приділяти цьому велику кількість часу.

Тут на допомогу приходять різні ігрові заняття. Якщо ваша дитина любить ігри на планшеті, спробуйте додаток Games for kids. Це збірка корисних і цікавих ігор, які допоможуть дітям розвинути дрібну моторику пальців. А це, в свою чергу, допоможе в подальшому під час навчання письму.

Додаток виконаний в яскравому, красивому стилі. Тут існує кілька розділів. Найпростіший, який підійде навіть для самих маленьких – це пошук предметів і звірят. Подібні задачі розвивають уважність і спостережливість у малюків.

Кожна секція гри має різні рівні. Все починається з пошуку декількох предметів або звірят, і з кожним новим завданням умови будуть ускладнюватися. Таким чином, дитина не буде втрачати інтерес до гри, і в подальшому все простіше і швидше виконуватиме задачі.

Одне з найулюбленіших занять маленьких дітей – це ігри з пірамідкою. Цей додаток також надає подібну можливість. Малюкам пропонується на вибір кілька кілець різного розміру, які потрібно скласти в правильному порядку.

Наступний рівень буде цікавий, як малюкам, так і діткам більш старшого віку. Тут необхідно знаходити пари предметів. Перед вами з'являється екран з різними речами, які потрібно з'єднати по два. Такі приклади також розвивають уважність, і є одними з найпопулярніших серед дітей.

Рівні з завданнями на рахунок підійдуть для більш старшої вікової категорії. Перед вами з'являються прості приклади, які підкріплені картинками. Таким чином, дитині буде простіше почати навчання з математики, і з часом, швидше складати цифрові значення.

Додаток Games for kids є одним з кращих серед собі подібних. Тут зібрані найпопулярніші розвиваючі заняття, які будуть цікаві дітлахам різного віку. Встановіть цю гру на свій гаджет і дозвольте своєму малюкові стати самим ерудованим серед однолітків.

Зміни в останній версії Ігри для дітей

  • Зміна дизайну.
  • Графічні зміни.
  • Виправлення помилок.
  • Загальна оптимізація.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Games for kids

Cackle

Інші додатки в категорії