Google Keep

Google Keep 5.24.142.00.90

Google Keep – програма для ведення нотаток на нагадувань, створена як конкурент популярного Evernote. Компанія Google втілила в життя найкращий функціонал такого роду програм і запакувала це в красивий інтерфейс. Користуватись Google Keep можуть і власники Android-гаджетів.

Перший важливий функціонал програми — можливість використовувати кольори для ведення різних типів нотаток. Наприклад, ви можете використовувати зелений колір для побутових нотаток, жовтий — для робочих нотаток, а червоний — для нотаток, термін виконання яких закінчується. Простий фільтр по кольорах дозволяє швидко відфільтрувати нотатки і відобразити їх на екрані програми. Якщо «кольорових» фільтрів вам недостатньо, можна добавити теги для фільтрації нотаток. Просто запишіть замітку і напишіть асоціативні теги через символ решітки (#).

Ви створили нагадування, але боїтесь забути про них? Не варто! Система часових та територіальних оповіщень дозволить вам завжди виконувати заплановане. Потрібно о конкретній годині зробити дзвінок? Нагадування про цю подію появиться на вашому екрані. Зайшли в магазин? Нагадування запропонує пройтись по списку покупок. Також через Google Keep можна поділитися нотаткою із іншими користувачами — прекрасний спосіб для ведення сімейних справ чи налагодження робочих зв’язків.

Якщо ж у вас немає часу для того, щоб набрати нотатку на клавіатурі, якісний голосовий ввід дозволить легко продиктувати її та зберегти для подальшого використання чи редагування. Ще одна зручна функція — можливість завантажити зображення з відсканованим текстом для подальшого розпізнавання тексту і створення на його базі нотаток.

Google Keep — однозначно хороша програма для тих, хто любить організовувати своє життя через нотатки.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.google.android.keep
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Google Keep для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Google Keep!

Інші додатки в категорії