UnCiv

UnCiv 4.11.4

UnCiv — безкоштовна гра для пристроїв на базі Андроїд. Це покрокова стратегія з відкритим вихідним кодом, де вам належить побудувати власну цивілізацію. Гра однозначно сподобається любителям складних стратегій (типу Civilization), де потрібно гарненько подумати, перш ніж зробити наступний крок. Неповторна атмосфера класичних стратегій чекає вас саме в цій грі.

Щоб досягти успіху і побудувати найбільш успішну цивілізацію в світі і в історії вам належить досліджувати технології, вкладати значні ресурси в науку, а також навчитися розробляти сучасну і потужну зброю для боротьби з ворогами.

Засновуйте нові міста, грамотно керуйте здобутими ресурсами і перемагайте ворогів. Також вам доведеться проявити вміння діяти дипломатично і знаходити компроміс зі своїми суперниками. Якщо ви будете добре обмірковувати і прораховувати наперед свої ходи, тоді зможете домогтися колосального успіху.

Гра має дуже компактний розмір, тому її зможуть потягнути навіть слабкі пристрої. Завантажуйте Unciv на свій смартфон і насолодіться захоплюючим геймплеєм і унікальною атмосферою цієї цивілізаційно-будівельної стратегії.

Зміни в останній версії

  • Дві функції розширення для карток користувача
  • Зображення для формування ескорту
  • Можна натиснути OptionPopup, щоб закрити
  • Дозволено видалення політики унікально, щоб видалити кілька політик
  • Виправлено помилку, через яку особистість ігнорувалась при ранжируванні плиток у невеликих містах
Автор:
ID додатку: com.unciv.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити UnCiv для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про UnCiv!

Інші додатки в категорії