Grammarly Keyboard

Grammarly Keyboard 2.45.40631

Grammarly Keyboard — безкоштовний додаток-клавіатура для Андроїд-пристроїв, що виправляє помилки в тексті. Відразу слід обмовитися, що додаток дозволяє редагувати лише текст англійською мовою. Якщо ви часто пишете повідомлення англійською та хочете уникнути помилок — цей додаток саме те, що вам потрібно.

Клавіатура плавно інтегрується у всі програми, а також браузер і попереджає вас про помилки в тексті, що набирається. Дуже корисно, що до кожного виправлення ви отримуєте короткі і чіткі пояснення, щоб в подальшому не допускати тих же помилок.

Grammarly Keyboard гарантує: складну програму перевірки граматики; контекстну перевірку орфографії; розширену корекцію пунктуації, а також доступ до розширеного словникового запасу і синонімів, які ви можете використовувати в своєму тексті.

Програма має досить гнучкі налаштування, які дозволять максимально налаштувати інструмент під ваші потреби. Однією з найкорисніших налаштувань є можливість вибору і налаштування діалекту англійської мови (американський, канадський, британський і австралійський англійська).

Увага! Цей додаток може збирати весь набраний вами текст, включаючи особисті дані: паролі і номери банківських карт.

Зміни в останній версії

  • Ми раді представити новітній помічник з листа від Grammarly, який тепер пропонує рекомендації з написання за допомогою елегантного плаваючого віджету.
  • Завдяки нашим новим переписуванням на основі штучного інтелекту Grammarly використовує можливості генеративного штучного інтелекту, щоб надати вам привабливі альтернативні версії для розгляду – з коригуванням довжини, швидкості, тону та багато іншого!
  • Виявлення тону та перезапис.
  • Новий блокнот для коротких нотаток та правок.
Автор:
ID додатку: com.grammarly.android.keyboard
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Grammarly Keyboard для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Grammarly Keyboard!

Інші додатки в категорії