Grammarly Keyboard

Grammarly Keyboard 1.9.24.1

Grammarly Keyboard — безкоштовний додаток-клавіатура для Андроїд-пристроїв, що виправляє помилки в тексті. Відразу слід обмовитися, що додаток дозволяє редагувати лише текст англійською мовою. Якщо ви часто пишете повідомлення англійською та хочете уникнути помилок — цей додаток саме те, що вам потрібно.

Клавіатура плавно інтегрується у всі програми, а також браузер і попереджає вас про помилки в тексті, що набирається. Дуже корисно, що до кожного виправлення ви отримуєте короткі і чіткі пояснення, щоб в подальшому не допускати тих же помилок.

Grammarly Keyboard гарантує: складну програму перевірки граматики; контекстну перевірку орфографії; розширену корекцію пунктуації, а також доступ до розширеного словникового запасу і синонімів, які ви можете використовувати в своєму тексті.

Програма має досить гнучкі налаштування, які дозволять максимально налаштувати інструмент під ваші потреби. Однією з найкорисніших налаштувань є можливість вибору і налаштування діалекту англійської мови (американський, канадський, британський і австралійський англійська).

Увага! Цей додаток може збирати весь набраний вами текст, включаючи особисті дані: паролі і номери банківських карт.

Зміни в останній версії

  • Тепер підтримує набір тексту, автозаміну і інші базові функції клавіатури на 28 мовах.
  • Значні поліпшення якості обробки тексту.
Автор:
ID додатку: com.grammarly.android.keyboard
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Grammarly Keyboard

Cackle

Інші додатки в категорії