Guess Their Answer

Guess Their Answer 2.27

Guess Their Answer (Вгадай їх відповідь) — захоплююча казуальна гра для пристроїв на базі Андроїд. Головний герой потрапляє в свого роду телешоу, де йому належить якомога швидше відповідати на найрізноманітніші питання. У кожному матчі ви стикаєтеся з суперником і повинні спробувати знайти найпопулярніші відповіді, щоб привернути увагу публіки.

У цій веселій вікторині ви повинні порівняти себе з іншими учасниками, щоб дізнатися, як вони б відповіли на ті чи інші питання. Тобто ви не просто відповідаєте на питання, ви повинні спробувати вгадати, яку  відповідь дали б інші люди. Дайте найбільш влучні відповіді на питання, що ставиться і зберіть за спиною якомога більше глядачів. Вам необхідно зробити це швидше за свого опонента. Якщо він був першим — ви програли в цьому батлі.

З кожною відповіддю до вас будуть приєднуватися люди із залу, відповіді яких ви вгадали. Кожна гра складається з трьох раундів. Переможе той, хто збере найбільшу кількість представників публіки. В кінці кожного раунду ви будете отримувати гроші і зможете розблокувати нових персонажів.

Guess Their Answer — проста, при цьому дуже цікава і захоплююча гра, яка дозволить вам приємно провести час. Завантажуйте її на свій пристрій, перевірте свою інтуїцію і отримаєте відповіді на сотні цікавих питань.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.qoni.guesstheiranswer
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Guess Their Answer

Cackle

Інші додатки в категорії