Half-Life 2

Half-Life 2 79

Half-Life 2 — друга частина легендарного, найбільш продаваного і мега популярного шутера для пристроїв на базі Android. Гра отримала безліч титулів і нагород та має звання однієї з кращих ігор всіх часів. Повністю оптимізована під мобільні пристрої, тому ви в повній мірі зможете насолодитися ігровим процесом.

Як і раніше, ви граєте за головного героя, неперевершеного фізика-теоретика, Гордона Фрімена. Пліч-о-пліч зі своїми союзниками, вам необхідно боротися проти влади загарбників, даючи людям з Сіті 17 і всьому людству надію на краще життя. На вас чекає безліч небезпечних завдань, битв з мутантами і навіть зустрічі з інопланетянами.

Геймплей Half-Life 2 враховує всі закони фізики, що робить керування відгучливим, реалістичним і захоплюючим. Всі предмети в грі підкоряються законам тяжіння, тертя і плавучості. Графіка теж не підкачала і навіть на екрані смартфона все виглядає потужно, круто і, головне, реалістично.

Увага! Гра працює виключно на портативних пристроях NVIDIA SHIELD, планшеті SHIELD та SHIELD Android TV. На інших пристроях можна запустити лише з root. Half-Life 2 також вимагає зовнішнього контролера.

Завантажуйте гру на свій девайс і пориньте в дивовижний антиутопічний світ, де все залежить від ваших дій, де ви в силах врятувати людство, завдяки своєму розуму, хитрості і витривалості.

Зміни в останній версії Халф лайф 2

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.nvidia.valvesoftware.halflife2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Half-Life 2

Cackle

Інші додатки в категорії