Jetpack Joyride 2

Jetpack Joyride 2 0.1.60

Jetpack Joyride 2 — сиквел популярної аркади з хоробрим хлопцем на ім'я Барі. Цього разу розробники пропонують вам дослідити абсолютно новий вимір, спробувати сучасну зброю та пронестися повз безліч небезпек, ухиляючись від перешкод. Також на вас чекає оновлена графіка з яскравими спецефектами.

Протагоніст подорожує на реактивному ранці, виконуючи різні місії. Ваше завдання — допомогти герою пролетіти лабораторією якомога далі, при цьому слід ретельно збирати монети, а також уникати ракет та лазерних променів високої інтенсивності. Гра використовує просту систему контролю реактивного ранця. Натисніть в будь-якому місці сенсорного екрану, щоб ранець спрацював і Барі піднявся. Щоб приземлитися і продовжити бігти по землі — просто відпустіть екран.

Під час забігу іноді з'являються золоті жетони, які ви можете використати в гральних автоматах. Там гравець може виграти різні призи: монети, додаткові жетони чи суперздібності. Також на шляху ви можете знайти коробки з шестернями. Ці коробки забезпечують Барі транспортним засобом, який діє доти, доки він не зіткнеться з перешкодою. Гра насичена різноманітними бонусами. Серед них ви можете обрати рушницю, вогнемет, лазерний промінь чи навіть парасольку. Відкривайте всі бонуси та вдосконалюйте свій політ, щоб перейти до наступного рівня.

Щоб літати, як професіонал та покращити свої результати, вам слід купувати різні реактивні ранці в магазині. Вони будуть корисними у виконанні місій. Лімітовані допоміжні предмети також є у продажу. Це можуть бути додаткові оновлення для транспортних засобів або ж гаджети, що покращують персонажа. Барі може бути оснащений тільки двома такими пристроями одночасно. Загалом, Jetpack Joyride 2: Bullet Rush — жвава гра з динамічним геймплеєм, що точно сподобається всім, хто любить зброю, пригоди та хоче отримати хорошу порцію адреналіну.

Зміни в останній версії

  • НОВІ скіни: додано альтернативну систему скінів для героїв і реактивних ранців!
Автор:
ID додатку: com.halfbrick.superjetpack
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Jetpack Joyride 2 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Jetpack Joyride 2!

Інші додатки в категорії