Karateka Classic

Karateka Classic 1.01

Karateka Classic — цікава гра в жанрі файтинг у ретро стилі для пристроїв на базі Android. Спочатку гра була розроблена для комп'ютерів Apple 2, а пізніше портована на інші платформи. Події гри розгортаються у замку Японії на тлі гори Фудзіяма. Ви граєте за безіменного каратиста, який має звільнити принцесу із ув'язнення. Для цього вам необхідно перемогти полководця Акуму, попередньо перемігши його підопічних воїнів, а також дресированого орла.

Щоб перемогти Акуму, необхідно дістатися до кімнати, де він знаходиться. Для цього вам треба бігти вперед. Вам на зустріч бігтимуть його підопічні, щоб зупинити вас. Перед кожним боєм вам обов'язково потрібно стати в бойову стійку, інакше супротивник уб'є вас з одного удару. У бою ви можете використовувати обмежену кількість видів ударів руками та ногами (у голову, по корпусу та по ногах).

Наприкінці гри після перемоги над головним босом вам потрібно буде підійти до принцеси Маріко. Перед цим необхідно вийти із бойової стійки вклонитися їй. Інакше підійшовши до неї в бойовій стійці, вона вб'є вас одним ударом ноги.

Із плюсів гри варто виділити: приємний музичний супровід; хорошу продуктивність на слабких пристроях; можливість зміни колірної гами на будь-яку із трьох представлених. З мінусів варто виділити складність гри. У грі немає можливості зберегти свій прогрес. Оскільки у головного героя лише одне життя, то при поразці вам доводиться починати гру спочатку. Також після закінчення раунду втрачене у бою здоров'я не відновлюється, а здоров'я наступного супротивника підвищується, що додатково збільшує складність гри.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: com.freetoolsassociation.karateka
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Karateka Classic

Cackle

Інші додатки в категорії