Kotodoro

Kotodoro 1.0

Kotodoro — додаток-таймер для пристроїв на базі Android, який працює по всім знайомому методу Pomodoro. Утиліта дуже проста, але досить-таки ефективна для підняття продуктивності на роботі. Розповсюджується безкоштовно і не містить реклами.

Kotodoro: A Minimal Pomodoro Inspired Timer — це по суті звичайнісінький таймер, де ви повинні 25 хвилин активно відпрацювати. Потім у вас на вибір є час перерви — 5 хвилин (короткий) і 20 хвилин (довгий).

Додаток дуже простий у використанні і не викличе жодних проблем і непорозумінь. Все, що вам потрібно — натиснути на кнопку запуску таймера, яка запускає зворотний відлік. Як тільки час роботи закінчується, ви почуєте гучний дзвінок, що сповіщає про відпочинок.

Недоліком Kotodoro можна назвати відсутність будь-яких налаштувань кастомізації програми під себе, адже всі ми індивідуальні і будь-який додаток хочеться зробити максимально зручним в першу чергу для себе.

Якщо ви хочете збільшити свою працездатність, то Kotodoro стане незамінною утилітою для вас. Завантажуйте, тестуйте і діліться своїм досвідом використання цієї програми в коментарях.

Зміни в останній версії Котодоро

  • Початковий реліз програми!
Автор:
ID додатку: com.kennyrozario.kotodoro
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Kotodoro
Cackle

Інші додатки в категорії