LibreTorrent

LibreTorrent 3.4

LibreTorrent – легкий, простий і надійний торрент-клієнт, який без проблем зможе завантажувати фільми, музичні альбоми та інші великі файли з мережі. Програма має невеликий розмір і не вимагає особливих параметрів від мобільного гаджету. Вам більше не доведеться витрачати багато трафіку інтернету, щоб завантажити потрібні дані, оскільки сервіс може контролювати процес завантаження і відключатися тоді, коли смартфон втрачає зв'язок з Wi-Fi, і переходить на мобільну мережу.

Останнім часом все більше користувачів роблять зі свого мобільного телефону повноцінного помічника. Зараз на смартфон можна встановити практично будь-яку програму, яка раніше була доступна тільки для великих ПК. «Розумні» пристрої можуть працювати з електронною поштою, виходити в мережу, а також програвати музику і фільми через спеціальні програми.

Але, перш ніж приступити до перегляду будь-якого ролика, його необхідно завантажити на мобільний гаджет. Робити це через звичайний завантажувач браузера довго, незручно, і занадто витратно за часом і мегабайтам інтернету. Щоб спростити цю задачу, використовуйте спеціальний торрент-клієнт LibreTorrent.

Цей сервіс допоможе завантажувати навіть великі файли, витрачаючи мінімальну кількість трафіку. Тут вбудовані додаткові можливості, які допоможуть трохи простіше працювати з програмою. Ви зможете запускати одночасно кілька фільмів для завантаження або ж ставити їх в чергу. У першому випадку додаток буде розподіляти швидкість між усіма завантаженнями порівну, у другому – ви зможете віддати весь трафік на один файл, і після закінчення закачування одного, автоматично запуститься наступний.

Також, програма дозволяє налаштовувати параметри батареї. Тоді, коли заряд смартфона опуститься нижче критичної позначки, цей торрент автоматично припинить завантаження файлів, і не буде робити ніяких дій до того моменту, поки відсоток акумулятора не підніметься до потрібного рівня.

Прямо під час завантаження ви зможете переміщати файли з однієї папки в іншу. Прогрес завантаження не буде втрачено, і, в підсумку, ви зможете відшукати закачаний файл в тому розділі, який вказали останнім. Інтерфейс програми LibreTorrent повністю адаптований під планшети.

Додаток підтримує можливість завантаження навіть великих даних, так що у вас буде можливість завантажувати цілі сезони серіалів, або музичні альбоми улюблених виконавців. Встановіть цей сервіс на свій мобільний гаджет, і без проблем закачуйте потрібні дані із всесвітньої павутини.

Зміни в останній версії

  • Підтвердження опції HTTPS-трекерів
  • Завантаження першої та останньої частин насамперед
  • Повідомлення «Операція не підтримується на кінцевій точці транспорту»
  • Примусове шифрування
  • Дрібні виправлення
  • libtorrent4j оновлено до 2.0.5-24
  • Нові переклади: Болгарська
  • Оновлено поточні переклади
Автор:
ID додатку: org.proninyaroslav.libretorrent
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити LibreTorrent для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про LibreTorrent!

Інші додатки в категорії