µTorrent

µTorrent 7.5.8

µTorrent — простий та потужний Bittorrent-клієнт для пристроїв з операційною системою Android. Він має майже такий самий функціонал, що і програма для ПК, за виключенням того, що багато інструментів були адаптовані до специфіки смартфонів і планшетів. Адже вони зазвичай мають менший об'єм памяті та більше залежать від підключення до Інтернету, яке не завжди здійснюється через Wi-Fi.

uTorrent містить усе, чого ви очікуєте від повноцінного, надійного завантажувача торрент-файлів — детальну статистику, підтримку RSS-каналів, автоматичне завершення роботи, планувальник завантажень тощо. Його простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощує оволодіння можливостями програми навіть для самого непідготовленого користувача. А якщо ви завантажуєте музику чи відео, вбудований медіаплеєр забезпечить їхнє відтворення.

Якщо вам потрібно завантажити великий файл або у вас обмежені мобільні дані, увімкніть режим «Лише Wi-Fi», який дає змогу підключатися лише до мереж Wi-Fi замість того, щоб витрачати ваш тарифний план мобільного підключення. Також ви можете використовувати додаток для Android для віддаленого доступу до µTorrent на Windows, щоб додавати, видаляти або керувати завантаженнями.

Якщо ви шукаєте надійний, швидкий і легкий торрент-клієнт, не шукайте далі: uTorrent — це те, що вам потрібно.

Зміни в останній версії

  • Виправлено збої. Додано нове налаштування «Спробуйте вимкнути рекламу».
Автор:
ID додатку: com.utorrent.client
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити µTorrent для Android µTorrent для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про µTorrent!

Інші додатки в категорії