Savefrom.net

Savefrom.net 2.3.8

Savefrom.net — безкоштовна програма для завантаження різноманітного контенту з відеохостингів YouTube, Dailymotion, а також соцмереж Instagram, ВК, Facebook та інших. Якщо вам потрібен надійний і простий у використанні інструмент для завантаження медіаконтенту, то це відмінне рішення.

Цей інструмент дозволить вам завантажувати будь-яку музику і відеокліпи у всіх популярних розширеннях і форматах прямо на свій Андроїд-пристрій. Великою перевагою програми є багатопоточне завантаження, що дозволяє завантажувати декілька композицій одночасно.

У Savefrom.net ви можете керувати всіма завантаженими аудіо- та відеофайлами. Можна перейменовувати, переміщувати, переглядати, ділитися, видаляти зі сховища та інше.

Додаток має простий мінімалістичний інтерфейс, в якому все зрозуміло з першого використання. Для завантаження контенту ви можете вибрати будь-який із доступних сервісів. Як тільки ви відкриєте обраний файл, відразу з'явиться кнопка «Завантажити», на яку необхідно натиснути.

Завантажуйте цей корисний додаток на свій смартфон, завантажуйте улюблені композиції та відео, щоб отримати насолоду від перегляду поза мережею. Діліться враженнями від використання Savefrom.net нижче в коментарях. Іншим користувачам цікава ваша думка.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Savefrom.net для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Savefrom.net!

Інші додатки в категорії