Spotiflyer

Spotiflyer 3.5.0

Spotiflyer — безкоштовний додаток для безпроблемного завантаження музики на будь-який Андроїд-пристрій. Додаток надає користувачам послуги завантаження розширеного рівня, за допомогою яких ви зможете максимально швидко і легко отримати будь-який аудіофайл на свій мобільний пристрій. Підтримує завантаження з наступних платформ: Spotify, Youtube, Gaana, Jio-Saavn.

Для завантаження аудіо контенту вам потрібна лише URL-адреса файлу. Адресу файлу ви можете легко отримати з будь-якої з вищезазначених платформ. Просто перейдіть в музичний сервіс і скопіюйте посилання вибраного файлу. Після чого вставте його в Spotiflyer і натисніть на стрілку завантаження. У налаштуваннях програми ви можете самостійно вибрати якість, в якій хочете завантажити аудіофайл. Всі завантажені файли будуть зберігатися на вашому пристрої.

Таким чином ви зможете слухати улюблену музику абсолютно безкоштовно і без реклами. З Spotiflyer вам не знадобляться преміальні функції сервісів, за які потрібно платити чималі гроші. Створюйте власні музичні бібліотеки, використовуючи цей простий інструмент.

Додаток має зручний користувальницький інтерфейс. Тут все мінімалістично і просто, тому проблем з використанням не виникне. Всі доступні стрімінгові музичні сервіси розташовані на головному екрані — просто натисніть на іконку і переходьте в будь-який з них. У розділі «Історія» ви можете переглянути всі свої завантаження.

Зміни в останній версії

  • Додана підтримка SoundCloud.
  • Додана ручна екстракція YT, коли YT1S не виконує закріплення багатьох критичних помилок.
  • Оптимізований список Screen Завантажити Progress UI, він тепер оновлюється гладко і точно.
  • Виправлено падіння одночасного доступу.
  • Додано деякі мовні переклади.
  • Деякі очищення коду.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Spotiflyer

Cackle

Інші додатки в категорії