TubeMate YouTube Downloader v2

TubeMate YouTube Downloader v2 2.4.31.827

TubeMate YouTube Downloader v2 — один з найбільш зручних і швидких завантажувачів контенту з YouTube для Андроїд-пристроїв. За допомогою цієї програми ви зможете зберігати музичні відеокліпи, навчальні посібники, різні інструкції або будь-який інший обраний вами контент з YouTube прямо в додатку.

Використовуючи цей абсолютно безкоштовний інструмент, ви зможете переглядати завантажені ролики без нав'язливої ​​реклами, не купуючи при цьому преміальну підписку. Великою перевагою є те, що дивитися ролики ви можете в автономному режимі, не витрачаючи свій інтернет-трафік.

Програма має безліч функцій, які покращують можливості завантаження. Користувачам доступний: режим швидкого завантаження; багаторазове завантаження; можливість вибору якості відео перед завантаженням; можливість відновлення завантаження в будь-який момент. Також ви можете конвертувати файли в MP3 (працює на базі MP3 Media Converter). Завантаження контенту завжди відбувається у фоновому режимі.

Щоб завантажити відео, просто відкрийте TubeMate YouTube Downloader v2, виберіть потрібний ролик і натисніть на зелену стрілку, яка з'явитися у верхній частині екрану. Після чого необхідно вибрати якість, в якій ви хочете завантажити відео. Завантаження відбувається досить швидко, навіть при солідних розмірах файлу. Всі завантажені файли ви легко зможете переглянути в списку завантажень.

Ви можете самостійно формувати свій плейлист із завантажених роликів за різними параметрами (за алфавітом, по даті завантаження, за розміром ...). Роликами без проблем можна поділитися. Якщо ви шукаєте зручний та простий у використанні додаток для завантаження контенту з Ютюб, то це однозначно TubeMate YouTube Downloader v2. Функціонал програми забезпечить вам максимально комфортне і швидке завантаження відеоматеріалу.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити TubeMate YouTube Downloader v2 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TubeMate YouTube Downloader v2!

Інші додатки в категорії