Lost Lands 8

Lost Lands 8 1.0.5.1356.1875

Lost Lands 8 — продовження атмосферної пригодницької гри з пошуком предметів для Андроїд-пристроїв. Тут геймеру доведеться відправитися в захоплюючу подорож разом з головною героїнею і постаратися врятувати її сім'ю та Загублені Землі від зла. Гра однозначно сподобається всім любителям загадок, головоломок та квестів — тут цього добра з лишком. На вас чекає величезний фантастичний світ, якісна графіка з безліччю красивих атмосферних локацій, загадкові персонажі та дух пригод. Ще однією незаперечною перевагою цієї гри є якісне звукове та музичне оформлення. Все це разом забезпечує геймеру швидке занурення в атмосферу гри та максимально захоплюючий геймплей.

Згідно з сюжетом гри, син головної героїні Сьюзан знайшов на Землі артефакт із Загублених Земель і випадково випустив на волю давнє прокляття. Цей артефакт і прокляття повністю руйнує не лише звичний перебіг життя Сьюзан, а й несе серйозну загрозу Загубленим Землям. Тепер її головна мета та завдання — врятувати власну родину та зупинити поширення зла в іншому вимірі. Для цього їй доведеться вирушити в Загублені Землі та знайти спосіб, як зняти загадкове прокляття.

Ретельно досліджуйте фантастичний світ, звертайте увагу на все довкола, знаходьте підказки, збирайте знайомі та незнайомі предмети і розгадуйте таємниці цього загадкового місця. Крім основної сюжетної лінії, геймеру ще доступна велика кількість цікавих міні-ігор, в яких можна спробувати свої сили.

Lost Lands 8 відмінно оптимізована для планшетів (телефонів) та не вимагає від геймера наявності високопродуктивного пристрою. Для комфортної гри вам підійде звичайний бюджетний Android. Жодних збоїв, багів і зависань не повинно бути. Завантажуйте гру абсолютно безкоштовно і дозвольте собі невелику віртуальну пригоду. 

Зміни в останній версії Загублені Землі 8

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.fivebn.ll8.f2p
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Lost Lands 8 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Lost Lands 8!

Інші додатки в категорії