Mafia City

Mafia City 1.7.286

Mafia City — атмосферна багатокористувацька стратегія для мобільних пристроїв на базі Андроїд. Тут геймера чекає величезний відкритий кримінальний світ, в якому він має знайти своє місце під сонцем і постаратися стати лідером місцевої мафії. Бійки, розбірки, перестрілки, рекет, захоплення влади, крадіжки, погоні, а також нескінченні інтриги — все це чекає на вас тут. Якщо ви є шанувальником ігор, де геймеру дозволено все, тоді швидше завантажуйте Мафію на свій смартфон і починайте шлях до вершини злочинного світу. Гра доступна абсолютно безкоштовно та має досить компактний розмір.

Для початку вам необхідно сколотити власну банду, з якою ви зможете увірватися у кримінальний світ та розпочати боротьбу за ресурси, вплив та владу. Наймайте найкращих бійців, які будуть якісно виконувати свої прямі обов'язки, та розвивайте сили свого клану. У цій грі у вас буде страшенно багато ворогів, тому знайдіть собі дійсно надійних помічників. Як тільки ви станете босом успішної банди, рухайтеся до головної мети гри — стати королем мафії міста.

Гра наповнена величезною кількістю найрізноманітніших персонажів. Привабливі дівчата, гангстери, стрілки, байкери, справжні головорізи та багато інших. З усіма ними вам необхідно якісно взаємодіяти та виконувати різні завдання відповідно до сюжету гри. Від ваших лідерських якостей, уміння правильно будувати плани та продумувати свої кроки наперед залежить ваш успіх у грі. Намагайтеся постійно підвищувати свою репутацію та захоплювати якнайбільше ресурсів у злочинному світі, щоб стати авторитетом та очолити мафію.

Mafia City має досить реалістичну графіку непоганої якості. Дещо не вистачає деталізованості, але це не критично. Комфортний інтерфейс з функцією масштабування та оглядом у 360-градусів зробить ігровий процес максимально приємним та захоплюючим. Звукове оформлення гри також добре пропрацьовано, тому на вас чекає дійсно хороша, динамічна і захоплююча гра.

Зміни в останній версії Мафія сіті

  • Нова подія «Сіра схема» - бартер перетворить мотлох на коштовність!
  • Додані види крим. операції «Дефіле коїноборі» та «Бойовий літак».
  • Додано звання «Вінець гліциній».
  • Додані нові стікери Лисичка.
Автор:
ID додатку: com.yottagames.mafiawar
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Mafia City для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Mafia City!

Інші додатки в категорії