MediaGet

MediaGet 2.0.193

MediaGet — безкоштовний і простий у використанні торрент-клієнт для Андроїд-пристроїв. Використовуйте клієнт для швидкого завантаження фільмів, серіалів, музики на свій смартфон або планшет. Дуже важливо, що додаток дозволяє завантажувати файли без обмеження за обсягом.

Однією з головних переваг цього торрент-клієнта є інтелектуальний пошук в Google. Таким чином вам не потрібно реєструватися на різних трекерах і шукати потрібні Magnet посилання, а необхідно всього лише набрати потрібний запит і почати завантаження.

Завантажені файли можна сортувати і піднімати в списку. Ви також можете переглядати їх властивості та вибирати які частини завантажувати, а які ні. Крім цього, відображається приблизний час закінчення завантаження і середня швидкість, що дуже зручно. Завантаження можна призупинити і відновити в будь-який зручний для вас час.

MediaGet має дуже зручний мінімалістичний інтерфейс, в якому легко розібратися. Є багато налаштувань, які допоможуть зробити додаток максимально комфортним саме для вас. Наприклад, можна налаштувати завантаження файлів тільки в режимі Wi-Fi або ж, коли пристрій підключено до зарядки, щоб економити трафік і заряд батареї.

Завантажуйте додаток на свій пристрій і почніть завантаження вибраних файлів максимально швидко і комфортно. Якщо вам є, що сказати про цей додаток, висловити свої враження — залиште коментар.

Зміни в останній версії Медіа джет

  • Ми сподіваємось, що вам подобається користуватися MediaGet! Наша команда намагається випускати оновлення настільки часто, наскільки це можливо!
  • Версія ... існує за рахунок реклами у додатку. Ви можете підтримати нас та оформити платну передплату на будь-який термін. Це допоможе нам прискорити розробку та впровадження нових функцій для вас.
  • Завантажуйте оновлення та ділитесь своїми враженнями у відгуках
Автор:
ID додатку: com.mediaget.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
MediaGet

Cackle

Інші додатки в категорії