Monument Valley

Monument Valley 3.3.104

Monument Valley — це не просто чергова забавка-головоломка, яких досить багато з’явилося останнім часом. Над цією грою працював геніальний Мауріц Ешер — дизайнер і художник, який створює неймовірні сюрреалістичні гравюри з фігур і конструкцій, які просто казково виглядають в ігровому 3D-просторі.

Monument Valley отримала безліч позитивних оцінок, нагород та інших відзнак. Вона неймовірно швидко набрала популярності серед гравців самого різного покоління. Живий світ Ешера підкорив серця мільйонів і нарешті тепер Monument Valley з’явився для мобільних пристроїв під керуванням Android. Серед технічних можливостей гра порадує можливістю синхронізації своїх збережень на всіх ваших девайсах, а також високою оптимізацією для доброї роботи як на смартфонах, так і на планшетах.

В основі сюжетної лінії знаходиться маленька дівчинка Іда, яку ви повинні провести крізь Долину монументів — простір, переповнений неймовірними конструкціями. Забудьте про геометрію, закони фізики і простору — тут все здається сюрреалістичним і фантасмагоричним, від чого проходження квесту стає неймовірно захоплюючим. Ви зможете пересуватися по стелях і мостам, які утворюються лише при певній точці зору, вам також доведеться обдумувати свої кроки перед тим як приймати рішення. Гра ускладнюється тим, що з часом все частіше ви будете зустрічати людей-воронів, які патрулюють цей казковий світ — треба здогадатися як їх прибрати зі свого шляху перш ніж просуватися далі.

Рівні промальовані неймовірно красиво, вони виконані в приємних тонах, що не дратують очі, а музичний супровід не лише ідеальний, він ще й буде підлаштовуватися під ваші дії. Наприклад, при пересуванні Іди по різним платформам створюється приємна фортепіанна мелодія. Єдине, про що слід ще сказати — на жаль, гра проходиться досить швидко. Але атмосфера Monument Valley здатна так сильно затягнути у свій світ, що гру хочеться проходити знову і знову.

Автор:
Офіційний сайт: www.monumentvalleygame.com
ID додатку: com.ustwo.monumentvalley
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.2 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Monument Valley для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Monument Valley!

Інші додатки в категорії