Null's Clash

Null's Clash 16.137.13

Null's Clash — приватний сервер для популярної гри Clash of Clans. Встановивши сервер, ви отримаєте доступ до необмежених ресурсів та безлічі інших корисних фіч, що покращать ігровий процес. Геймплей гри практично повністю відповідає оригінальній версії, тут немає власних модифікацій або інших змін, проте є безліч можливостей.

Якщо ви не хочете витрачати багато часу на заробляння ресурсів для будівництва та зміцнення села, тоді обов'язково спробуйте цей сервер. Тут у вас буде необмежена кількість дорогоцінного каміння, монет, еліксиру та інших ресурсів, щоб швидше будувати поселення та модернізувати свої війська.

У Null's Clash на вас чекають захоплюючі PvP та PvE бої та запеклі битви з іншими кланами. Як і в оригінальній версії гри, ви створюватимете клани з іншими користувачами та братимете участь у складних завданнях. Оскільки тепер вам не потрібно загострювати свою увагу на добуванні ресурсів, можна просто насолоджуватися грою. Тренуйте свої війська, розробляйте нові тактики, тестуйте різні механіки, будуйте нові бази та прокачуйте свої стратегічні навички.

Усі споруди на сервері можна прокачувати до максимального рівня. Зробити це буде просто, адже запас золота необмежений. Еліксир також надано у достатній кількості, навіть чорний. Якщо вам здасться, що ресурсів недостатньо, можна ввести спеціальну команду або ж купити їх за кристали.

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Null's Clash для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Null's Clash!

Інші додатки в категорії