PomoDone App

PomoDone App 1.5.37

PomoDone App — додаток-таймер для пристроїв на базі Андроїд, призначений для підвищення робочої продуктивності. PomoDone поліпшить вашу систему керування завданнями за допомогою всім відомої техніки Помодоро. Сумісний з iOS, Windows і Linux. Також є розширення для браузера Chrome.

Ключовою особливістю цього додатка є можливість підключатися через API до таких інструментів керування проектами: Asana, Slack, Trello, Basecamp, Google Tasks ... Таким чином ви можете легко імпортувати свої завдання з цих популярних служб і використовувати PomoDone, щоб працювати старанно і без відволікаючих чинників.

Додаток володіє досить розширеним функціоналом і підійде для корпоративних користувачів, які працюють в команді. Інтерфейс PomoDone досить дружній та простий у використанні, тому труднощів не повинно виникнути.

Завантажуйте PomoDone App, тестуйте його можливості і функціонал самостійно або ж командою. Також не забувайте ділитися своїми враженнями від використання цієї програми з іншими користувачами.

Зміни в останній версії

  • Помодоро віджет: Старт, Пауза і Стоп таймера.
  • Управління DND під час роботи таймера.
  • Автоматичний вибір теми в налаштуваннях.
  • Додана можливість сортування завдань в Local і Favorites.
  • Додані фонові звуки для таймера (Lite & Ultimate).
  • Додано індикатор прогресу на екрані таймера.
Автор:
ID додатку: com.pomodoneappmobile
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
PomoDone App
Cackle

Інші додатки в категорії