Punch Quest

Punch Quest 1.2.5

Punch Quest — безкоштовний файтинговий ранер для пристроїв з ОС Андроїд. Це популярний ретро-ранер з піксельною графікою та дуже насиченим геймплеєм. Тут геймер має не тільки якнайшвидше бігти вперед, але й попутно знищувати кулаками всі перешкоди і ворогів на своєму шляху.

Крім знищення ворогів, вам необхідно збирати якнайбільше монет та інших бонусів. За зібрані монети ви можете покращувати та прокачувати бойові здібності свого персонажа. Придбайте спеціальні, більш потужні, атаки для свого героя, щоб він міг якнайшвидше впоратися з ворогами і здобути перемогу. Якщо накопичете достатню кількість монет, можете навіть змінити зовнішній вигляд свого персонажа, обравши відповідний варіант із запропонованих.

У Punch Quest на вас чекає просте в освоєнні керування, без будь-яких нововведень, але все ж таки зверніть увагу на деякі деталі. Для нанесення удару знизу (аперкот) — тисніть по лівій стороні екрана, якщо ж хочете вдарити ворога прямо в обличчя — тисніть по правій. Якщо ви хочете досягти високих результатів у грі, слід ретельно підійти до підбору вмінь та покращень для свого героя. Ви повинні створити максимально боєздатного персонажа, здатного наносити нищівні комбо-удари.

Напевно, головною перевагою гри можна вважати олдскульну графіку та вдало підібраний музичний супровід. Все виконано у найкращих традиціях аркадних ігор для 8-бітних консолей. Якщо ви хочете поностальгувати за безтурботним дитинством і зіграти у веселу гру без хитромудрого сюжету — завантажуйте Punch Quest на свій смартфон і вперед.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Punch Quest для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Punch Quest!

Інші додатки в категорії