Retro Brawl

Retro Brawl (2022-05-30)

Retro Brawl — неофіційний клієнт для запуску оригінальної першої версії популярної багатокористувацької гри Brawl Stars. Встановивши цю гру на свій Андроїд-пристрій, ви зможете грати в Brawl Stars в класичному дизайні з тими ж можливостями, на тих же картах і в тих же режимах. Це гра для тих, хто хоче поностальгувати та насолодитися первозданним виглядом гри. Розповсюджується безкоштовно.

Brawl Stars постійно розвивається, часто виходять оновлення, тому більшість нових гравців не знають, як гра виглядала спочатку і хочуть задовольнити свою цікавість, зігравши на цьому сервері. А ось багатьом «старим» гравцям постійні оновлення улюбленої гри зовсім не до душі, особливо, що стосується її візуальної частини. Для обох категорій геймерів Retro Brawl стане найкращим рішенням.

На нашому сайті ви зможете завантажити не тільки Retro Brawl, щоб запустити першу версію гри, але й Retro Brawl Private, де будуть повністю розблоковані всі можливості гри, і вам не потрібно буде прокачувати своїх персонажів. Після першого входу в обліковий запис всі бравлери та скіни будуть доступні і ви зможете повністю поринути безпосередньо в ігровий процес. Встановлення обох ігор одразу допустиме і не викликає жодних конфліктів.

Зверніть увагу! Перед встановленням гри обов'язково дозвольте встановлення застосунків із невідомих джерел. Без цього дозволу гра не встановиться на ваш пристрій. Також слід зазначити, що встановлення гри може зайняти деякий час, але це того варте. Завантажуйте Retro Brawl та Retro Brawl Private на свій смартфон і вперед до запеклих боїв на аренах.

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Retro Brawl для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Retro Brawl!

Інші додатки в категорії