Last Island of Survival

Last Island of Survival 11.1

Last Island of Survival — безкоштовна багатокористувальницька онлайн-гра, що вдало поєднує в собі декілька жанрів: пісочниця, екшн, симулятор виживання. Основна мета та ціль гри — вижити в постапокаліптичному світі. В цьому вам допоможуть зібрані або ж просто вкрадені матеріали. На початку гри вам видається лише камʼяна сокира, з допомогою якої ви здобудете все необхідне для виживання.

Попри суворі умови гри, найбільшу небезпеку для вас становлять інші гравці, адже гра виключно багатокористувальницька. Будьте пильним, адже всі ваші здобутки легко можуть перейти до більш спритних противників.

Вам потрібно ретельно слідкувати за показниками голоду, здоровʼя та спраги. Як тільки всі показники стануть критичними — ви загинете.

В Last Island of Survival ви потрапляєте у відкритий загублений світ, де вам надається повна свобода дій. Досліджуйте занедбаний світ, збирайте необхідні матеріали, будуйте свій дім, виготовляйте зброю, шукайте їжу та активно взаємодійте з іншими гравцями. Ви можете створювати цілі клани зі своїми реальними друзями, які допоможуть уникнути небезпеки та продовжити виживання.

Графіка гри досить реалістична, хоча деталі й не надто промальовані. Хотілося б більш реалістичного відтворення природи, адже ви опиняєтеся в дикій, закинутій місцевості з красивими краєвидами, якими можна насолодитися в процесі гри.

Last Island of Survival сподобається всім любителям різноманітних виживалок. Тут ви зможете повністю зануритися у світ виживання і проявити себе сильним гравцем, який дійде до кінця.

Зміни в останній версії

  • Нова зброя - електромагнітні імпульсні гармати
  • Оптимізація функцій вихованця - додайте поради щодо збільшення атрибутів вихованця після його апгрейду
  • Нове вміння вихованця - Firefly Shot, SSR вихованець Otterus може носити це вміння.
Автор:
ID додатку: com.herogame.gplay.lastdayrulessurvival
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Last Island of Survival для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Last Island of Survival!

Інші додатки в категорії