Last Day Rules: Survival

Last Day Rules: Survival 3.2

Last Day Rules: Survival — безкоштовна багатокористувальницька онлайн-гра, що вдало поєднує в собі декілька жанрів: пісочниця, екшн, симулятор виживання. Основна мета та ціль гри — вижити в постапокаліптичному світі. В цьому вам допоможуть зібрані або ж просто вкрадені матеріали. На початку гри вам видається лише камʼяна сокира, з допомогою якої ви здобудете все необхідне для виживання.

Незважаючи на суворі умови гри, найбільшу небезпеку для вас становлять інші гравці, адже гра виключно багатокористувальницька. Будьте пильним, адже всі ваші здобутки легко можуть перейти до більш спритних противників.

Вам потрібно ретельно слідкувати за показниками голоду, здоровʼя та спраги. Як тільки всі показники стануть критичними — ви загинете.

В Last Day Rules: Survival ви потрапляєте у відкритий загублений світ, де вам надається повна свобода дій. Досліджуйте занедбаний світ, збирайте необхідні матеріали, будуйте свій дім, виготовляйте зброю, шукайте їжу та активно взаємодійте з іншими гравцями. Ви можете створювати цілі клани зі своїми реальними друзями, які допоможуть уникнути небезпеки і продовжити виживання.

Графіка гри досить реалістична, хоча деталі й не надто промальовані. Хотілося б більш реалістичного відтворення природи, адже ви опиняєтеся в дикій, закинутій місцевості з красивими краєвидами, якими можна насолодитися в процесі гри.

Last Day Rules: Survival сподобається всім любителям різноманітних виживалок. Тут ви зможете повністю зануритися у світ виживання і проявити себе сильним гравцем, який дійде до кінця.

Зміни в останній версії

  • Сезон S11 вже офіційно стартував! Вас чекають сезонні нові персонажі і зброя!
  • Античітерска система повністю оновлена!
  • Важлива оптимізація по «Bounty Competition» і продуктивності гри.
  • Виправлено проблему збоїв iOS і інші помилки.
Автор:
ID додатку: com.herogame.gplay.lastdayrulessurvival
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Last Day Rules: Survival
Cackle

Інші додатки в категорії