ReVanced Manager

ReVanced Manager 1.20.1

ReVanced Manager — це додаток для Android, розроблений для модифікації різноманітних соціальних додатків. Він розроблений з метою спрощення процесу налаштування та поліпшення додатків YouTube, YT Music, Spotify, Reddit, TikTok тощо. Більшість цих платформ мають одну спільну особливість — усі вони засновані на підписці, яка видаляє рекламу, і включає інші можливості, яких немає в безкоштовній версії.

За допомогою ReVanced Manager є можливість вносити автоматичні зміни в додатки, видаляти рекламу, виправляти помилки, зберігати медіафайли з соціальних платформ, та отримувати доступ до більшості преміум-функцій цих додатків. Це забезпечує користувачам більший контроль над своїми улюбленими додатками та дозволяє їм налаштувати їх відповідно до власних потреб та вимог.

Інтерфейс ReVanced Manager простий і зручний для користувачів. Додаток пропонує різні налаштування для кожного додатку, дозволяючи користувачам обрати підтримувані додатки та патчі. Користувачі отримують сповіщення, коли з'являються нові патчі, які вони можуть інтегрувати в відповідні платформи.

ReVanced Manager є потужним інструментом для користувачів Android, які бажають максимально використовувати можливості своїх улюблених соціальних додатків. Він пропонує широкий спектр налаштувань та модифікацій, що дозволяє користувачам налаштувати додатки відповідно до їхніх потреб і уподобань.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити ReVanced Manager для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ReVanced Manager!

Інші додатки в категорії