SaveFrom

SaveFrom 3.7.0

SaveFrom — безкоштовний завантажувач медіаконтенту для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. За допомогою цієї програми ви зможете швидко завантажувати будь-який контент (музика, фото, відео) з усіх популярних відеохостингів для подальшого перегляду без підключення до Інтернету. Підтримує YouTube, Facebook, VK, Instagram та багато інших.

Пошук відео можна здійснювати прямо з програми, або використовувати для завантаження готовий лінк. Перед тим, як почати завантаження, користувач може вибрати якість і формат, в якому він хоче завантажити файл. Завантаження контенту провадиться досить швидко. Прогрес завантаження можна відстежити у спеціальному полі. Також у ньому можна призупинити завантаження будь-якої миті. Усі ваші завантаження можна знайти у розділі «Завантаження».

Програма має зручний інтерфейс і має простий дизайн. Тут немає нічого зайвого, що б напружувало користувача. Мінімум налаштувань. При цьому програма працює коректно і стабільно. Головним недоліком утиліти є наявність реклами. Її досить багато, і іноді вона заважає комфортному використанню програми.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: і вище
Українська мова: Є
Завантажити
SaveFrom

Cackle

Інші додатки в категорії