Scheduler: Productivity Timer

Scheduler: Productivity Timer 2.6.0

Scheduler: Productivity Timer — інструмент для впорядкування робочого процесу для пристроїв на базі Android. Програма стане в пригоді всім, хто хоче оптимізувати робочий процес і бути максимально плідним. Додаток поширюється безкоштовно і не містить реклами.

Додаток працює по відомому методу Помодоро. Використовується таймер для розбиття роботи на інтервали (за замовчуванням 25 хвилин), але ви можете самостійно вводити час для виконання завдання. По закінченню цього часу йде перерва (за замовчуванням 5 хвилин), але ви також можете самостійно встановити час перерви.

Час роботи супроводжується цоканням годинника, що сприяє роботі і не дозволяє відволікатися на дрібниці. Якщо ж вас не влаштовує це, то в налаштуваннях ви можете вимкнути цю опцію. Також в налаштуваннях можна увімкнути/вимкнути сигнал, що сповіщає про кінець роботи, і вібросигнал.

Інтерфейс програми дозволяє йменувати кожне завдання, що спрощує використання додатку. Також ви можете додавати категорії та списки завдань. Scheduler: Productivity Timer має безліч кольорів для оформлення теми, тому кожен підбере щось для себе.

Завантажуйте додаток, покращуйте свій робочий процес. Також не забувайте ділитися досвідом використання Scheduler: Productivity Timer в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Редизайн
  • Виправлена помилка з сортуванням категорій (довгий клік на категорії, щоб змінити її місце).
  • Діалоги попередження (їх можна вимкнути в налаштуваннях).
  • Натиснувши на сповіщення, відкриється таймер.
  • Таймер не зупиниться, якщо натиснути на поточне завдання.
Автор:
ID додатку: com.yarolegovich.scheduler
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Scheduler: Productivity Timer для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Scheduler: Productivity Timer!

Інші додатки в категорії