Siren Head: Reborn

Siren Head: Reborn 1.1

Siren Head: Reborn — безкоштовна пригодницька горор-гра для мобільних Андроїд-пристроїв. Тут вам доведеться зустрітися віч-на-віч із загадковою гуманоїдною істотою-криптидом — Сиреноголовим. Любителі полоскотати собі нерви точно оцінять цей атмосферний продукт. Гра розповсюджується безкоштовно, але містить рекламу.

Головна мета та завдання гравця — вистежити та знищити Сиреноголового, поки він не прикінчив вас. У вашому арсеналі буде різна вогнепальна зброя, а також відеокамери, за допомогою яких можна вистежити монстра. Також ви можете робити різні пастки, щоб спіймати кровожерного вбивцю. Ви повинні бути дуже обережним і тихим. У вашого супротивника дуже хороший слух і він досить швидко рухається, тому щойно він почує вас — гра закінчена.

Події гри розгортаються у темному глухому лісі під назвою Алктсвіл. У грі дуже погана видимість. Дуже часто ви можете не помітити Сиреноголового, оскільки він просто зіллється з деревами. Саме тому потрібно бути дуже уважним та не відволікатися. Намагайтеся безшумно пересуватися лісом, а якщо побачите небезпеку — швидше знаходьте укриття і чекайте, поки небезпека мине.

Siren Head: Reborn є еталонною грою у жанрі жахів. Тут є все для того, аби геймер отримав максимально цікавий ігровий досвід: жахливе чудовисько, багато раптових скримерів і всепоглинаюча атмосфера жаху. Все це гарантує вам напружений геймплей та масу адреналіну. Завантажуйте гру на свій мобільний або планшет і киньте виклик Сиреноголовому.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.galacticteam.sirenheadr
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Siren Head: Reborn

Cackle

Інші додатки в категорії