Sky Dancer Run

Sky Dancer Run 6.0.7

Sky Dancer Run — один з найкращих безкоштовних ранерів з елементами паркуру для Андроїд. Це популярна гра, що вражає своїм незвичайним стилем, крутими спецефектами та вдало підібраним музичним супроводом. Проект створений в тривимірній графіці та характерний захопливим ігровим процесом. Приготуйтесь поринути в небезпечну подорож, досліджуючи незвідані світи.

Ваше завдання — бігти та виконувати стрибки по повітряних платформах, оминаючи перешкоди та виконуючи нескладні місії. Під час бігу також необхідно збирати золоті монети та скриньки із сюрпризами. Відкривши чарівну скриньку, ви можете отримати додаткові монети та дорогоцінні зірочки, що використовуються для відкриття нових локацій. Зібрані монети знадобляться й для розблокування нових героїв.

Здійснюйте неможливі подвиги знову і знову, завдяки здобутим бонусам. Серед найбільш корисних та потужних бонусів слід виділити магніт та прискорення. Завдяки магніту герой може максимально ретельно збирати золото, а за допомогою прискорення оминає всі перешкоди та біжить на шаленій швидкості без вашого керування.

Sky Dancer Run — свіжий ковток повітря в потоці однотипних ранерів. Насамперед, тому що в грі відсутні чітко визначені траси, по яких головний герой рухається без проблем. Натомість вам пропонується велика кількість роз'єднаних платформ у повітрі, по яких треба вправно рухатися вперед і не зірватися вниз. Дуже важливо швидко реагувати і вибирати на льоту саме ту платформу, яка підходить для вас найкраще. Перед стрибком можна використати бонус сповільненого часу, щоб обрати найкращу доріжку для продовження проходження гри.

Загалом гра залишає приємне враження, даруючи користувачам новий ігровий досвід. Неодмінно спробуйте свої сили в підкоренні безкінечної безодні та небезпечних ландшафтів за різних погодних умов.

Автор:
ID додатку: pine.game.skydancer
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Sky Dancer Run для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Sky Dancer Run!

Інші додатки в категорії