Smarti Words

Smarti Words 1.1.1 (1347)

Smarti Words — безкоштовний додаток для поповнення словникового запасу при вивченні різних іноземних мов. Інструмент містить вбудований словник для 12 мов: англійська, іспанська, німецька, французька, італійська, португальська, турецька, польська, болгарська, українська, румунська та російська.

Крім цього, ще для 17 додаткових мов є тренування на читання, письмо та аудіювання. Це такі мови: фінська, шведська, норвезька, датська, ісландська, грецький, словацька, чеська, сербський і багато інших.

У Smarti Words користувачеві доступно більше 3000 найбільш уживаних слів і виразів з різних мов, які однозначно допоможуть в спілкуванні з іноземцями. Дуже зручно, що в додатку є 7 рівнів складності (від Новачка до Професіонала), тому ви зможете вибрати найбільш комфортний для себе. Всі слова розбиті по групах і розділені по темам.

Також користувач може створити свій власний словник, в який додасть тільки ті слова, які необхідні саме йому. Ще однією перевагою цього додатка є автоматична синхронізація даних. Таким чином ви зможете вчити слова на будь-якому з ваших Android-пристроїв.

Додаток має дуже зручний інтерфейс. Все красиво оформлено, тому користуватися цим додатком — одне задоволення. Завантажуйте Smarti на свій Андроїд-пристрій і вивчайте мови з максимальним комфортом.

Зміни в останній версії

  • Ми додали пошук прикладів. Завантажте пару книг в вашу Smarti бібліотеку і вчіть слова в контексті!
Автор:
ID додатку: club.smarti.learn.words
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Smarti Words
Cackle

Інші додатки в категорії