SS IPTV

SS IPTV 1.0

SS IPTV — безкоштовний та зручний у використанні IPTV-плеєр для пристроїв на базі Android. Плеєр може відтворювати відео по локальній мережі або через Інтернет. Підтримує сервіси великої кількості кабельних та інтернет провайдерів з тисячами телеканалів. Також є підтримка завантаження власних плейлистів.

Щоб почати перегляд каналів телебачення, необхідно завантажити плейлист зі списком каналів. Канали для перегляду можна взяти у свого провайдера або ж знайти інший варіант. Перед завантаженням обов'язково потрібно вибрати потрібний формат плейлиста.

Програвач здатний відтворювати плейлисти всіх популярних форматів: m3u, xspf, asx, pls. Додаток має ряд переваг, серед яких: наявність планувальника перегляду для автоматичного перемикання каналів, наявність функції батьківського контролю і багато іншого.

SS IPTV володіє простим і зручним користувальницьким інтерфейсом, що забезпечує простий доступ до контенту провайдерів-партнерів. Користувачеві доступно безліч налаштувань для кастомізації зовнішнього вигляду плеєра, що дозволить зробити його максимально комфортним саме для вас. Завантажуйте додаток на свій смартфон і насолоджуйтеся переглядом цікавого контенту. 

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
SS IPTV
Cackle

Інші додатки в категорії