The Walking Dead: Michonne

The Walking Dead: Michonne 1.13

The Walking Dead: Michonne — цікава епізодична пригодницька відеогра від Telltale Games для пристроїв на базі Андроїд. Гра заснована на серії всесвітньо популярних коміксів Роберта Кіркмана — «Ходячі мерці».

Ця гра розповідає нам про життя однієї з головних героїнь — Мішон. Тут гравці дізнаються, чим вона була зайнята під час свого тимчасового відходу з групи на чолі з Ріком Граймсом в розпал зомбі-апокаліпсису.

Разом з Мішон вам належить досліджувати безліч різнопланових локацій, плавати на кораблі в надії знайти їжу та інших людей. Також ви будете брати участь в діалогах, допомагати героїні в найнебезпечніших моментах і приймати інші відповідальні та швидкі рішення, які допоможуть врятувати їй життя.

Величезною перевагою The Walking Dead: Michonne є те, що вам надається можливість вибору. Це означає, що всі ваші рішення безпосередньо впливають на результат гри. Все у ваших руках, тому постарайтеся бути дуже уважним і обережним, але при цьому досить швидким в прийнятті важливих рішень. Допоможіть Мішон не попастися кровожерливим зомбі і вижити в цьому постапокаліптичному світі.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.telltalegames.walkingdeadm100
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
The Walking Dead: Michonne

Cackle

Інші додатки в категорії