The Walking Dead: Season Two

The Walking Dead: Season Two 1.35

The Walking Dead: Season Two — друга частина популярної пригодницької гри за мотивами коміксів Роберта Кіркмана — «Ходячі мерці». Ігровий процес аналогічний попередній грі з цієї серії. Пориньте в шикарну атмосферу гри з непередбаченими поворотами і небезпечними ситуаціями, а також масою цікавих завдань.

Гра починається на тому ж місці, де закінчуються пригоди першого сезону. Ви продовжуєте спостерігати і брати участь в житті осиротілої дівчинки Клементини, сироти з Атланти. Вона залишилася зовсім одна в жорстокому постапокаліптичному світі, населеному кровожерливими мерцями. Вам належить узяти її долю в свої руки і допомогти вижити.

Вас чекають незабутні пригоди і складні випробування, а також жорстока боротьба з ходячими. Навчіться обманювати і знищувати мерців, ретельно вивчайте віртуальний простір навколо себе, шукайте корисні речі та харчі, а також навчіться створювати собі безпечний нічліг — тільки тоді у вас буде шанс на життя.

Гра володіє шикарною графікою і має картинку, стилістично схожу на малюнок коміксу, створений за допомогою Сел-шейдингу. Геймплей захоплюючий і цікавий. Гра сподобатися не тільки фанатам «Ходячих мерців», а й геймерам, які люблять справжні пригоди, екстрим і хочуть отримати дозу адреналіну.

Зміни в останній версії

  • Оновлення для епізоду 5.
Автор:
ID додатку: com.telltalegames.walkingdead200
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
The Walking Dead: Season Two

Cackle

Інші додатки в категорії