The White Door

The White Door 1.2.3

The White Door — захоплююча пригодницька гра-головоломка в жанрі point-and-click, яка вирізняється простим графічним оформленням та незвичайним інтерфейсом. Ви граєте за головного героя Роберта Хілла, який втратив памʼять. Мета гри — допомогти герою повернути памʼять.

Ви знаходитеся в психіатричній лікарні, де повинні виконувати щоденні рутинні справи головного героя. Потрібно суворо дотримуватись розпорядку дня. Повернути втрачену памʼять герою допоможуть його сни та мрії, адже в них є обривки його справжніх спогадів. Саме ці сни стануть ключем до розгадки, що ж сталося з Робертом та чому він опинився в лікарні. По ходу гри вам потрібно буде розгадувати загадки та ребуси, не пропускаючи жодної деталі.

Гра неодмінно сподобається тим, хто любить поворушити мізками та розгадувати різні головоломки. The White Door має просту мінімалістичну графіку, що дуже підходить до задуму гри. Авторський музичний супровід допомагає повністю зануритися в ігровий процес та відчути напружену атмосферу гри. У взаємодії з ігровими локаціями інтерфейс гри інноваційно розділений на дві частини. Головоломка може похвалитися заманливим інтерактивним сюжетом, який затягує гравця з перших хвилин проходження.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: air.com.RustyLake.WhiteDoor
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити The White Door для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про The White Door!

Інші додатки в категорії